
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Prestatie
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 450 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Frequentieband | 2.412 - 2.462, 5.15 - 5.875, 5.15 - 5.25, 5.725 - 5.85 GHz |
| Modulatie | 16-QAM,64-QAM,256-QAM,BPSK,QPSK |
| Intern geheugen | 64 MB |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Zendvermogen | 25 dBmW |
| Certificering | FCC, IC, CE |
Poorten & interfaces
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
Beveiliging
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA2 |
Antenne
| Antenne versterkingsniveau (max) | 14 dBi |
Energie
| Typisch stroomverbruik | 8,5 W |
| Ingangsspanning | 24 V |
| Stroom | 0.5 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
Design
| Intern | Nee |
| Kleur van het product | Wit |
| Plaatsing | Plafond, Muur |
| LED-indicatoren | Stroom |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 5 - 95 procent |
| Temperatuur, in bedrijf | -40 - 70 °C |
Gewicht en omvang
| Breedte | 174 mm |
| Diepte | 174 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Gewicht | 725,7 g |



