
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Netwerk
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
Kenmerken
| Kleur van het product | Zwart |
Poorten & interfaces
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
Energie
| Stroom via Ethernet (PoE) | 24 V |
| Uitgangsvermogen | 30 W |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 0.4/0.6 A |
| Geschikt voor gebruik in land/locatie | Europa |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 40 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 35 - 95 procent |
| Temperatuur bij opslag | -30 - 70 °C |
Gewicht en omvang
| Afmetingen (BxDxH) | 94 x 60 x 33 mm |
| Gewicht | 156 g |
Inhoud van de verpakking
| Aantal inbegrepen producten | 1 stuk(s) |
| Inclusief netsnoer | Ja |



