
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Prestatie
| Antenne versterkingsniveau (max) | 15 dBi |
| Frequentieband | 2.4 - 2.5, 5.1 - 5.9 GHz |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11ac |
| Antenne versterking (2.4 GHz) | 10 dBi |
| Antenna versterking (5 GHz) | 15 dBi |
| Horizontale balk wijdte (2.4 GHz) | 90° |
| Verticale balk wijdte (2.4 GHz) | 90° |
| Horizontale balk wijdte (5 GHz) | 45° |
| Verticale balk wijdte (5 GHz) | 45° |
Kenmerken
| Soort antenne | Richtantenne |
| Aansluiting antenne | RP-SMA |
| Polarisatie | Dubbele polarisatie |
| Voltage Standing Wave Ratio (VSWR) | 2:1 |
| Montage | Wand/paal |
| Bedoeld voor | Binnen & buiten |
| Compatibele producten | UAP-AC-M |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur van het product | Wit |
Gewicht en omvang
| Breedte | 128 mm |
| Diepte | 32,5 mm |
| Hoogte | 201,3 mm |
| Gewicht | 480 g |
Inhoud van de verpakking
| Aantal | 1 |
| Montage gereedschap | Ja |



