
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Beheerfuncties
| Switch type | Managed |
| Switch-laag | L2/L3 |
Poorten & interfaces
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 24 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | 2 |
Netwerk
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af,IEEE 802.3at |
| 10G support | Ja |
| Port mirroring | Ja |
| Full duplex | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Auto-sensing | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
Data-uitwisseling
| Switchingcapaciteit | 88 Gbit/s |
| Throughput | 44000 Mpps |
| Verzending snelheid | 65,472 Mpps |
| Statische route | Ja |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
Beveiliging
| DHCP-functies | DHCP server |
| Authenticatie type | IEEE 802.1x,RADIUS |
Design
| Rack-montage | Ja |
| Vormfactor | 1U |
| Kleur van het product | Zilver |
| LED-indicatoren | Activiteit, Link, Power over Ethernet (PoE), Snelheid, Systeem |
| Certificering | CE, FCC, IC |
Energie
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| Aantal voedingen | 1 |
| AC invoer voltage | 100 - 240 V |
| AC invoer frequentie | 50/60 Hz |
| DC voltage input | 52 V |
| Stroom | 7.69 A |
Power over Ethernet (PoE)
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten | 16 |
| Vermogen per poort Power over Ethernet (PoE) | 64 W |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 400 W |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | -5 - 40 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 10 - 90 procent |
Gewicht en omvang
| Breedte | 442,4 mm |
| Diepte | 285,4 mm |
| Hoogte | 43,7 mm |
| Gewicht | 4,3 kg |



