
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Beheerfuncties
| Switch type | Managed |
Poorten & interfaces
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 5 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Netstekker | DC-in ingang |
Netwerk
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af,IEEE 802.3at |
Data-uitwisseling
| Switchingcapaciteit | 10 Gbit/s |
| Verzending snelheid | 7,44 Mpps |
Design
| Rack-montage | Nee |
| Stapelbaar | Nee |
| Kleur van het product | Wit |
| LED-indicatoren | Activiteit, Link, Snelheid, Status |
| Certificering | CE, FCC, IC |
Energie
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| Vermogensverbruik (max) | 2,5 W |
Power over Ethernet (PoE)
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | -5 - 45 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 10 - 90 procent |
Gewicht en omvang
| Breedte | 107,2 mm |
| Diepte | 70,2 mm |
| Hoogte | 21,2 mm |
| Gewicht | 150 g |
Verpakking
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |



