
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Energie
| Totaal vermogen | 995 W |
| AC invoer voltage | 100 - 240 V |
Prestatie
| Vormfactor van de voeding (PSU) | 1U |
| Certificering | CE, FCC, IC |
Design
| Kleur van het product | Grijs |
| Type koeling | Actief |
| LED-indicatoren | Activiteit, Link, Status |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | -5 - 45 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 10 - 90 procent |
Gewicht en omvang
| Breedte | 442,4 mm |
| Diepte | 325,6 mm |
| Hoogte | 43,7 mm |
| Gewicht | 5,5 kg |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |



