
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Poorten & interfaces
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
Beveiliging
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2, WPA3 |
Antenne
| Soort antenne | Intern |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 6 dBi |
Energie
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Typisch stroomverbruik | 13 W |
Design
| Plaatsing | Plafond, Muur |
| Kleur van het product | Wit |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP54 |
| Reset button | Ja |
| Certificering | CE, FCC, IC |
Kenmerken
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 4800 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz) | 573,5 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz) | 4800 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Gegevensdoorvoersnelheid | 5300 Mbit/s |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3at |
| Bluetooth | Ja |
| MIMO | Ja |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 5 - 95 procent |
| Temperatuur, in bedrijf | -30 - 60 °C |
Gewicht en omvang
| Breedte | 197 mm |
| Diepte | 197 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Gewicht | 600 g |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |



