
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Prestatie
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1733 Mbit/s |
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3at |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Wifi Multimedia (WMM)/(WME) | Ja |
| Reset button | Ja |
| Certificering | CE, FCC, IC |
Poorten & interfaces
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| USB-connectortype | USB Type-C |
Beveiliging
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | AES,TKIP,WEP,WPA,WPA-PSK,WPA2 |
Energie
| Vermogensverbruik (max) | 17 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
Design
| Intern | Nee |
| Kleur van het product | Wit |
| Plaatsing | Plafond, Muur |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 5 - 95 procent |
| Temperatuur, in bedrijf | -10 - 70 °C |
Gewicht en omvang
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 220 mm |
| Hoogte | 48,1 mm |
| Gewicht | 700 g |



