
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Prestatie
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1300 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max) | 1300 Mbit/s |
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Frequentieband | 2.4 - 5 GHz |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Wifi Multimedia (WMM)/(WME) | Ja |
| Reset button | Ja |
| Certificering | CE, FCC, IC |
Poorten & interfaces
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
Energie
| Vermogensverbruik (max) | 9 W |
| Ingangsspanning | 44 V |
| Stroom | 0.5 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
Design
| Intern | Nee |
| Kleur van het product | Wit |
| Plaatsing | Paal, Muur |
| LED-indicatoren | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 5 - 95 procent |
| Temperatuur, in bedrijf | -40 - 70 °C |
Gewicht en omvang
| Breedte | 343,2 mm |
| Diepte | 181,2 mm |
| Hoogte | 60,2 mm |
| Gewicht | 633 g |



