
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Beheerfuncties
| Switch type | Managed |
| Switch-laag | L3 |
| Web-gebaseerd management | Ja |
Poorten & interfaces
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 8 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | 2 |
Netwerk
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| 10G support | Nee |
Data-uitwisseling
| Switchingcapaciteit | 80 Gbit/s |
| Doorvoercapaciteit | 40 Gbit/s |
| Verzending snelheid | 59,52 Mpps |
Design
| Rack-montage | Ja |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC) |
| LED-indicatoren | Activiteit, Link |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
Energie
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC invoer voltage | 100 - 240 V |
| AC invoer frequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 2 A |
Power over Ethernet (PoE)
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten | 8 |
| Vermogen per poort Power over Ethernet (PoE) | 32 W |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 120 W |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | -5 - 45 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 10 - 95 procent |
Gewicht en omvang
| Breedte | 248 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Hoogte | 44 mm |
| Gewicht | 2,4 kg |
Duurzaamheid
| Duurzaamheidscertificaten | CE |
Verpakking
| Gebruikershandleiding | Ja |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |



