
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Beheerfuncties
| Switch type | Managed |
| Switch-laag | L3 |
Poorten & interfaces
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 16 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten | 12 |
| Aantal 2.5G Ethernet (koper)poorten | 4 |
| Aantal moduleslots SPF+ | 2 |
| Netstekker | DC-in ingang |
Netwerk
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1x |
| 10G support | Ja |
| Port mirroring | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Virtuele LAN-functies | Voice VLAN |
Multicast-functies
| Multicast-ondersteuning | Ja |
Data-uitwisseling
| Switchingcapaciteit | 84 Gbit/s |
| Doorvoercapaciteit | 42 Gbit/s |
| Verzending snelheid | 62,496 Mpps |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
Beveiliging
| DHCP-functies | DHCP snooping, DHCPv6 relay |
| IGMP snooping | Ja |
| Bescherming lus | Ja |
Design
| Rack-montage | Ja |
| Kleur van het product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Reset button | Ja |
| LED-indicatoren | Systeem |
| Beeldscherm type | LCM |
Energie
| Stroombron | AC/DC |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| Redundante voeding | Ja |
| AC invoer voltage | 100 - 240 V |
| AC invoer frequentie | 50/60 Hz |
| DC voltage input | 44 - 57 V |
| Vermogensverbruik (max) | 30 W |
Power over Ethernet (PoE)
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten | 12 |
| Aantal Power over Ethernet 4PPoE (PoE++)-poorten | 4 |
| Vermogen per poort Power over Ethernet (PoE) | 15 W |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 180 W |
Technische details
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC) |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | -5 - 40 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 10 - 90 procent |
Gewicht en omvang
| Breedte | 325,1 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Hoogte | 43,7 mm |
| Gewicht | 2,1 kg |
Verpakking
| Meegeleverde kabels | Stroom |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Montagebeugels meegeleverd | Ja |



