
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Prestatie
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1300 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max) | 1300 Mbit/s |
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Maximum indoorbereik | 122 m |
| Reset button | Ja |
| Certificering | CE, FCC, IC |
Poorten & interfaces
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
Beveiliging
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | AES,TKIP,WEP,WPA,WPA-PSK,WPA2 |
Antenne
| Antenne versterkingsniveau (max) | 3 dBi |
| Antennas quantity | 3 |
Energie
| Vermogensverbruik (max) | 9 W |
| Ingangsspanning | 48 V |
| Stroom | 0.5 A |
Design
| Intern | Nee |
| Kleur van het product | Wit |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 5 - 95 procent |
| Temperatuur, in bedrijf | -10 - 70 °C |
Gewicht en omvang
| Diepte | 196,7 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Gewicht | 350 g |



