
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Protocollen
| Beheerprotocollen | 802.1Q, QoS, WMM |
Poorten & interfaces
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 5 |
| Aantal interne RJ-45-poorten | 1 |
| WAN-poort | Ethernet (RJ-45) |
Beveiliging
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WEP, WPA, WPA-AES, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2, WPA2-EAP, WPA2-TKIP |
Antenne
| Antennefuncties | Ingebouwde antenne |
| Antennas quantity | 4 |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 6 dBi |
Energie
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| AC invoer voltage | 44 - 57 V |
| Vermogensverbruik (max) | 23 W |
Design
| Plaatsing | Muur |
| Kleur van het product | Wit |
| Reset button | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Certificering | CE, FCC, IC |
| Intern | Nee |
Kenmerken
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1733 Mbit/s |
Beheerfuncties
| Web-gebaseerd management | Ja |
Kenmerken
| Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max) | 1733 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Gegevensdoorvoersnelheid | 940 Mbit/s |
| Frequentieband | 2.4/5 GHz |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11w, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Aantal gebruikers | 200 gebruiker(s) |
| MIMO | Ja |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| Wifi Multimedia (WMM)/(WME) | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Virtuele LAN-functies | Tagged VLAN |
| Rate limiting | Ja |
| Draadloze isolatie | Ja |
Inhoud van de verpakking
| Aantal inbegrepen producten | 1 stuk(s) |
| Montage gereedschap | Ja |
Kenmerken
| Bandbreedteaansturing | Ja |
| Airtime Fairness (ATF) | Ja |
| Dynamic Frequency Selection (DFS) | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Zendvermogen | 26 dBmW |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 5 - 95 procent |
| Temperatuur, in bedrijf | -10 - 60 °C |
Gewicht en omvang
| Breedte | 86,7 mm |
| Diepte | 25,8 mm |
| Hoogte | 139,7 mm |
| Gewicht | 210 g |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |



