
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Beheerfuncties
| Switch type | Managed |
Poorten & interfaces
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 4 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | 2 |
Netwerk
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3bt |
| 10G support | Ja |
| Port mirroring | Ja |
| Full duplex | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
Data-uitwisseling
| Switchingcapaciteit | 120 Gbit/s |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Packet forwarding rate (1 Gbps) | 89,3 pps |
Beveiliging
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 802.1x RADIUS |
Design
| Rack-montage | Ja |
| Vormfactor | 1U |
| Kleur van het product | Grijs |
| LED-indicatoren | Ja |
| Certificering | CE, FCC, IC |
Energie
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| DC voltage input | 44 - 57 V |
| Vermogensverbruik (max) | 40 W |
Power over Ethernet (PoE)
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Vermogen per poort Power over Ethernet (PoE) | 60 W |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | -5 - 45 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 5 - 95 procent |
Gewicht en omvang
| Breedte | 268,1 mm |
| Diepte | 165 mm |
| Hoogte | 31,8 mm |
| Gewicht | 1,3 kg |
Verpakking
| Gebruikershandleiding | Ja |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |



