
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Beheerfuncties
| Switch type | Managed |
| Switch-laag | L2 |
| Web-gebaseerd management | Ja |
Poorten & interfaces
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 24 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal moduleslots SPF | 2 |
| Netstekker | AC-in-aansluiting |
Netwerk
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| 10G support | Nee |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
Design
| Rack-montage | Ja |
| Kleur van het product | Zilver |
| Certificering | CE, FCC, IC |
Energie
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC invoer voltage | 100 - 240 V |
| AC invoer frequentie | 50 - 60 Hz |
| Typisch stroomverbruik | 120 W |
Power over Ethernet (PoE)
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | -5 - 40 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 10 - 90 procent |
Gewicht en omvang
| Breedte | 442,4 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Hoogte | 43,7 mm |
| Gewicht | 2,7 kg |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |



