
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Prestatie
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Ondersteuning voor plaatsing | Binnen & buiten |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Processormodel | ARM Cortex-A7 |
| Type processor | Ja |
| Certificering | FCC, IC, CE |
Design
| Vormfactor | Dome |
| Montagewijze | Plafond/muur |
| Kleur van het product | Wit |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Polycarbonaat (PC), Roestvrijstaal |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IPX4 |
| IK code | IK08 |
Video
| Maximum resolutie | 2688 x 1512 Pixels |
| Totaal aantal megapixels | 5 MP |
| Videocompressieformaten | H.264, M-JPEG |
| Maximaal 30 frames per seconde | 30 fps |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukkingstechnologie | 3D-ruisonderdrukking |
| Aanpassing van de afbeeldingskwaliteit | Helderheid, Kleurdiepte, Contrast, DNR |
Camera
| Controle camerapanning | Ja |
| Kijkhoek lens, horizontaal | 102.4° |
| Kijkhoek lens, verticaal | 71.4° |
| Kijkhoek lens, diagonaal | 134.3° |
Beeldsensor
| Type beeldsensor | CMOS |
| Aantal sensoren | 1 |
Lenssysteem
| Aantal lenzen | 1 |
Opslagmedia
| Ingebouwde HDD | Nee |
Nachtkijker
| Nachtvisie | Ja |
| Nachtkijker afstand | 10 m |
| LED-type | IR |
Netwerk
| Ethernet LAN | Ja |
| Wi-Fi | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
Poorten & interfaces
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
Audio
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
Gewicht en omvang
| Diepte | 64,2 mm |
| Diameter | 10,9 cm |
| Gewicht | 390 g |
Energie
| Type stroombron | Power over Ethernet (PoE) |
| AC invoer voltage | 37 - 57 V |
| Typisch stroomverbruik | 5 W |
Beheerfuncties
| Reset button | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | -20 - 40 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 0 - 90 procent |
Inhoud van de verpakking
| Aantal cameras | 1 |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45) |
| Montage gereedschap | Ja |



