
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Energie
| Stroomverbruik (lezen) | 1,43 W |
| Stroomverbruik (schrijven) | 1,39 W |
| Stroomverbruik (idle) | 0,6 W |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 5 - 95 procent |
| Schokbestendigheid | 1500 G |
Kenmerken
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Interface | SATA III |
| NVMe | Nee |
| Type geheugen | 3D NAND |
| Component voor | PC/Laptop |
| Hardware encryptie | Nee |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Leessnelheid | 520 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 480 MB/s |
| Random read (4KB) | 101376 IOPS |
| Random write (4KB) | 80400 IOPS |
| M.2-sleutel-id | B+M |
| Mean time between failures (MTBF) | 1500000 uur |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.4 Tijger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| TBW-classificatie | 240 |
Logistieke gegevens
| Aantal dozen per pallet | 495 stuk(s) |
| Aantal lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| Aantal per pallet | 990 stuk(s) |
| Breedte van de omdoos | 128 mm |
| Lengte omdoos | 70 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
| Hoogte van de omdoos | 188 mm |
| Gewicht omdoos | 120 g |
| Hoeveelheid per omdoos | 2 stuk(s) |
Gewicht en omvang
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoogte | 2,3 mm |
| Gewicht | 9 g |
Verpakking
| Snelstartgids | Ja |
| Breedte verpakking | 117 mm |
| Diepte verpakking | 25 mm |
| Hoogte verpakking | 148 mm |
| Gewicht verpakking | 43 g |
| Type verpakking | Hangende doos |
Overige specificaties
| Certificaten van naleving | RoHS |



