
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
Kenmerken
| SSD capaciteit | 2 TB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Ja |
| Type geheugen | TLC 3D NAND |
| Component voor | Laptop |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Leessnelheid | 7250 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 6900 MB/s |
| Random read (4KB) | 1000000 IOPS |
| Random write (4KB) | 1400000 IOPS |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
Gewicht en omvang
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 1,02 mm |
| Hoogte | 22,1 mm |
| Gewicht | 5,8 g |



