
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Energie
| Stroomverbruik (in standby) | 1,3 W |
| Stroomverbruik (lezen) | 9,5 W |
| Stroomverbruik (schrijven) | 9,5 W |
| Stroomverbruik (idle) | 8,1 W |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 5 - 55 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Schokbestendigheid | 30 G |
| Schokbestendigheid (buiten gebruik) | 300 G |
Gewicht en omvang
| Breedte | 101,6 mm |
| Hoogte | 26,1 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Gewicht | 600 g |



