
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
Kenmerken
| SSD-vormfactor | M.2 |
| SSD capaciteit | 2000 GB |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Ja |
| Component voor | PC/notebook |
| Leessnelheid | 5150 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 4850 MB/s |
| Random read (4KB) | 650000 IOPS |
| Random write (4KB) | 800000 IOPS |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 8.1, Windows 11 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
Gewicht en omvang
| Breedte | 22 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 2,38 mm |
| Gewicht | 5,5 g |



