
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 85 °C |
Kenmerken
| SSD-vormfactor | M.2 |
| SSD capaciteit | 1000 GB |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Ja |
| Component voor | PC |
| Hardware encryptie | Nee |
| Leessnelheid | 7300 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 6300 MB/s |
| Random read (4KB) | 800000 IOPS |
| Random write (4KB) | 1100000 IOPS |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| TBW-classificatie | 600 |
| Compatibele producten | PlayStation 5 |
Gewicht en omvang
| Breedte | 23,4 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 8,8 mm |
| Gewicht | 24 g |



