
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Kenmerken
| HDD omvang | 3.5" |
| HDD capaciteit | 2000 GB |
| HDD rotatiesnelheid | 7200 RPM |
| Interface | SATA |
| Soort | HDD |
| Component voor | PC |
| Hot-swap | Nee |
| Buffergrootte opslagstation | 256 MB |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra |
Technische details
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
Gewicht en omvang
| Breedte | 101,6 mm |
| Hoogte | 26,1 mm |
| Diepte | 147 mm |
Verpakking
| Aantal | 1 |



