
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Energie
| Vermogensverbruik (avg) | 0,1 W |
| Gemiddeld stroomverbruik (lezen) | 0,003 W |
| Gemiddeld stroomverbruik (schrijven) | 0,003 W |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -55 - 85 °C |
| Schokbestendigheid | 1500 G |
Kenmerken
| SSD capaciteit | 2 TB |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Interface | SATA III |
| Component voor | PC/Laptop |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Leessnelheid | 560 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 520 MB/s |
| Random read (4KB) | 87000 IOPS |
| Random write (4KB) | 83000 IOPS |
Gewicht en omvang
| Breedte | 100,2 mm |
| Diepte | 69,8 mm |
| Hoogte | 7 mm |
| Gewicht | 34,6 g |



