
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Energie
| Vermogensverbruik (max) | 0,0063 W |
| Vermogensverbruik (avg) | 0,075 W |
| Slaapstand | 0,005 W |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Trillingen, in bedrijf | 5 G |
| Trillingen bij opslag | 4,9 G |
| Schokbestendigheid | 1500 G |
Kenmerken
| SSD capaciteit | 500 GB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Ja |
| Type geheugen | 3D TLC NAND |
| Component voor | PC/Laptop |
| Overdrachtssnelheid | 5,5 Gbit/s |
| Leessnelheid | 5000 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 4000 MB/s |
| Random read (4KB) | 460000 IOPS |
| Random write (4KB) | 770000 IOPS |
| Mean time between failures (MTBF) | 1750000 uur |
| TBW-classificatie | 300 |
| Certificering | BSMI, CAN ICES-3(B)/NMB-3(B), CE, FCC, KCC, Morocco, RCM, TUV, UL, VCCI |
Gewicht en omvang
| Breedte | 22,1 mm |
| Diepte | 80,2 mm |
| Hoogte | 2,38 mm |
| Gewicht | 5,7 g |
Overige specificaties
| Kleur van het product | Blauw |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Certificaten van naleving | BSMI, CE, Federal Communications Commission (FCC), KCC, RCM, RoHS, UL, VCCI |



