
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Harde schijf
| HDD capaciteit | 12 TB |
| Soort | HDD |
Poorten & interfaces
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5000 Mbit/s |
| USB-connector | Micro-USB B |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB data-overdrachtssnelheden | 480,5000 Mbit/s |
| Thunderbolt technologie | Nee |
| Wi-Fi | Nee |
| Ethernet LAN | Nee |
Energie
| Busgevoed | Nee |
| Externe adapter | Ja |
Kenmerken
| Kleur van het product | Zwart |
| Plug and play | Ja |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 5 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 65 °C |
Gewicht en omvang
| Breedte | 48 mm |
| Diepte | 135 mm |
| Hoogte | 165,8 mm |
| Gewicht | 950 g |
Verpakking
| Meegeleverde kabels | USB |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Type verpakking | Doos |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
Overige specificaties
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Type behuizing | Desktop |



