
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Harde schijf
| HDD capaciteit | 20000 GB |
| Interface | USB 3.0/2.0 |
Poorten & interfaces
| USB-connector | USB Type-A |
| USB-versie | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt technologie | Nee |
| Wi-Fi | Nee |
| Ethernet LAN | Nee |
Energie
| Externe adapter | Ja |
Kenmerken
| Kleur van het product | Zwart |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 5 - 35 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | -20 - 65 procent |
Gewicht en omvang
| Breedte | 48 mm |
| Diepte | 135 mm |
| Hoogte | 165,8 mm |
| Gewicht | 900 g |
Verpakking
| Meegeleverde kabels | USB Type-A |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
Overige specificaties
| Snelstartgids | Ja |



