
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -55 - 85 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 70 °C |
Kenmerken
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| SSD capaciteit | 240 GB |
| Interface | SATA III |
| NVMe | Nee |
| Component voor | Multifunctioneel |
| Hardware encryptie | Nee |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Leessnelheid | 545 MB/s |
| Mean time between failures (MTBF) | 1000000 uur |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
Gewicht en omvang
| Breedte | 69,8 mm |
| Diepte | 100,7 mm |
| Hoogte | 7 mm |
| Gewicht | 36,2 g |



