
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Harde schijf
| HDD capaciteit | 5000 GB |
Poorten & interfaces
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt technologie | Nee |
| Wi-Fi | Nee |
| Ethernet LAN | Nee |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
Energie
| Busgevoed | USB |
Kenmerken
| Kleur van het product | Zwart |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Ondersteunt Windows | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 5 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 65 °C |
Technische details
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
Gewicht en omvang
| Breedte | 75 mm |
| Diepte | 107,2 mm |
| Hoogte | 19,1 mm |
| Gewicht | 210 g |
Verpakking
| Meegeleverde kabels | USB |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Meegeleverde software | WD Discovery |



