
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Energie
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (lezen) | 9 W |
| Stroomverbruik (schrijven) | 9 W |
| Stroomverbruik (idle) | 8 W |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 65 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Schokbestendigheid | 70 G |
| Schokbestendigheid (buiten gebruik) | 250 G |
Kenmerken
| HDD omvang | 3.5" |
| HDD capaciteit | 10000 GB |
| HDD rotatiesnelheid | 7200 RPM |
| Interface | SATA III |
| Soort | HDD |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Buffergrootte opslagstation | 512 MB |
| Overdrachtsnelheid HDD-interface | 6 Gbit/s |
| Schok-sensor | Ja |
| Start/stop-cycli | 600000 |
| Werkbelasting-gegevenssnelheidslimiet | 550 TB/jaar |
| Geluidsniveau (buiten gebruik) | 34 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 2500000 uur |
| Certificering | RoHS |
Gewicht en omvang
| Breedte | 101,6 mm |
| Hoogte | 26,1 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Gewicht | 750 g |
Verpakking
| Aantal | 1 |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |



