
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Prestatie
| Type oplader | Auto |
| Lader compatibiliteit | Mobiele telefoon |
| Type stroombron | USB |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Draadloos opladen | Ja |
| Snel opladen | Ja |
Design
| Kleur van het product | Zwart |
Energie
| Ingangsspanning | 9 V |
| Stroom | 3 A |
| Maximaal vermogen | 20 W |
Verpakking
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Breedte verpakking | 120 mm |
| Diepte verpakking | 120 mm |
| Hoogte verpakking | 100 mm |
| Gewicht verpakking | 250 g |
Gewicht en omvang
| Breedte | 117,2 mm |
| Diepte | 73,4 mm |
| Hoogte | 91,7 mm |
| Gewicht | 150 g |
Overige specificaties
| Gebruiksaanwijzing | Ja |



