
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Prestatie
| Geschikt voor | Computer behuizing |
| Soort | Ventilator |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Rotatiesnelheid ( min) | 800 RPM |
| Rotatiesnelheid ( max) | 1300 RPM |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 25 dB |
| Maximum luchtstroom | 43 cfm |
| Maximum luchtdruk | 1 mmH2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | Ja |
| Type lager | Hydrodynamische glijlager |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
Design
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Verlichtings-led | Ja |
| Kleur van de verlichting | Blauw, Groen, Rood |
| Fan connector | 3-pin + 4-pin |
| Certificering | CE |
Energie
| Voltage | 5,12 V |
| Nominale netspanning | 0,65 A |
Gewicht en omvang
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 26 mm |
| Gewicht | 110 g |
Technische details
| Duurzaamheidscertificaten | RoHS |
Inhoud van de verpakking
| Inclusief schroeven | Ja |
| Aantal schroeven | 4 |



