
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Beheerfuncties
| Switch type | Unmanaged |
Poorten & interfaces
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 24 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
Netwerk
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1p, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G support | Nee |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
Data-uitwisseling
| MAC-adrestabel | 8000 entries |
| Switchingcapaciteit | 48 Gbit/s |
| Verzending snelheid | 35,7 Mpps |
| Jumbo frames | 10000 |
| Packet buffergeheugen | 0,525 MB |
Design
| Rack-montage | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Certificering | LVD, BSMI, EMC Class A, CE, FCC, RCM, ICES-003, BSMI, RoHS, REACH |
Prestatie
| Fanloos | Ja |
| Mean time between failures (MTBF) | 366919 uur |
Energie
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC invoer voltage | 100 - 240 V |
| AC invoer frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogensverbruik (max) | 13 W |
Power over Ethernet (PoE)
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 40 °C |
| Warmtedissipatie | 43,53 BTU/h |
Gewicht en omvang
| Breedte | 267 mm |
| Diepte | 162 mm |
| Hoogte | 42 mm |
| Gewicht | 1,5 kg |
Verpakking
| Meegeleverde kabels | AC |
| Rekbevestigingspakket | Ja |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |



