
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Beheerfuncties
| Switch type | Managed |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Web-gebaseerd management | Ja |
Poorten & interfaces
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 8 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Netstekker | DC-in ingang |
Netwerk
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z |
| 10G support | Nee |
| Port mirroring | Ja |
| Full duplex | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
Multicast-functies
| Multicast-ondersteuning | Ja |
Data-uitwisseling
| MAC-adrestabel | 4000 entries |
| Switchingcapaciteit | 16 Gbit/s |
| Store-and-forward | Ja |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Jumbo frames | 9000 |
| Packet buffergeheugen | 0,15 MB |
Beveiliging
| DHCP-functies | DHCP client |
| IGMP snooping | Ja |
Protocollen
| Beheerprotocollen | IGMPv1,IGMPv2,IGMPv3 |
Design
| Rack-montage | Nee |
| Kleur van het product | Zilver |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Veiligheid | CE-LVD, BSMI |
| Elektromagnetische compatibiliteit | CE, FCC, BSMI, Class B |
Prestatie
| Upgraden van firmware mogelijk | Ja |
Energie
| DC voltage input | 5 V |
| Stroom | 1 A |
| Vermogensverbruik (max) | 3,31 W |
Power over Ethernet (PoE)
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
Gewicht en omvang
| Breedte | 155 mm |
| Diepte | 85 mm |
| Hoogte | 26 mm |
| Gewicht | 325 g |
Verpakking
| Snelstartgids | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Type verpakking | Doos |
| Rubberen voetjes | Ja |
| Breedte verpakking | 161 mm |
| Diepte verpakking | 90 mm |
| Hoogte verpakking | 95 mm |
| Gewicht verpakking | 497 g |



