
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Beheerfuncties
| Switch type | Managed |
| Switch-laag | L2 |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Cloud-beheerd | Ja |
| MIB-ondersteuning | Y |
Poorten & interfaces
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 24 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
Netwerk
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.1p, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az |
| 10G support | Nee |
| Port mirroring | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000 Mbit/s |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Virtuele LAN-functies | Port-based VLAN |
Multicast-functies
| Multicast-ondersteuning | Ja |
Data-uitwisseling
| MAC-adrestabel | 8000 entries |
| Switchingcapaciteit | 48 Gbit/s |
| Verzending snelheid | 35,7 Mpps |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Jumbo frames | 9000 |
Beveiliging
| DHCP-functies | DHCP relay, DHCP client |
| IGMP snooping | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | HTTPS, SSH-2, SSL/TLS, SHA-2 |
| SSH/SSL support | Ja |
| Bescherming lus | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
Protocollen
| Beheerprotocollen | SNMP v1, v2c, v3 |
Design
| Rack-montage | Ja |
| Vormfactor | 1U |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
Prestatie
| Fanloos | Ja |
| MTBF (PoE) | 768989 uur |
Energie
| Stroombron | AC |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC invoer voltage | 100 - 240 V |
| AC invoer frequentie | 50 - 60 Hz |
| Vermogensverbruik (max) | 166,1 W |
Power over Ethernet (PoE)
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports | 12 |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 130 W |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 10 - 95 procent |
| Warmtedissipatie | 566 BTU/h |
Gewicht en omvang
| Breedte | 330 mm |
| Diepte | 230 mm |
| Hoogte | 44 mm |
| Gewicht | 2,48 kg |
Verpakking
| Breedte verpakking | 389 mm |
| Diepte verpakking | 337 mm |
| Hoogte verpakking | 79 mm |
| Gewicht verpakking | 3,87 kg |



