
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
WAN-verbinding
| Ethernet WAN | Nee |
| DSL WAN | Nee |
| SIM-kaartsleuf | Ja |
| 3G/4G USB modem compatibiliteit | Ja |
Draadloos LAN
| Wifi-band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max) | 300 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 300 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band) | 224 Mbit/s |
Poorten & interfaces
| USB-poort | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Geheugenkaart slot(s) | Nee |
Mobiel netwerken
| Generatie mobiel internet | 4G |
| 3G | Ja |
| 4G | Ja |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| UMTS bands ondersteund | 900,2100 MHz |
Netwerk
| Ethernet LAN | Nee |
| Interfacetype Ethernet LAN | Niet beschikbaar |
| Dynamic DNS (DDNS) | Ja |
| SSID-gebaseerde VLAN-toewijzing | Ja |
| VPN-doorvoer | Ja |
Protocollen
| DHCP server | Ja |
Beheerfuncties
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Reset button | Ja |
| WPS Push Button Security | Ja |
Beveiliging
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Firewall | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| MAC adres filtering | Ja |
| IP-adresfilter | Ja |
| URL- filtering | Ja |
| Network address translation (NAT) | Ja |
Design
| Producttype | Draagbare router |
| Kleur van het product | Zwart |
| Indicatielampje | Ja |
Energie
| Type stroombron | Batterij/Accu, DC |
| Spanning | 5 V |
| Output current | 1,5 A |
| Energie-opslagtechnologie accu/batterij | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 3000 mAh |
Gewicht en omvang
| Breedte | 118,2 mm |
| Diepte | 65 mm |
| Hoogte | 15,7 mm |
| Gewicht | 130 g |
Minimale systeemeisen
| Ondersteunde browser | Internet Explorer, Edge, Firefox, Chrome, Safari |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Ondersteunt Linux | Ubuntu 12.04, Ubuntu 14.04 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 5 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
Kenmerken
| Certificering | UN38.3, CE, WEEE, RoHS, HSF, |
Verpakking
| Breedte verpakking | 150 mm |
| Diepte verpakking | 80 mm |
| Hoogte verpakking | 50 mm |
| Gewicht verpakking | 270 g |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |



