
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
WAN-verbinding
| Ethernet WAN | Ja |
| Type WAN-aansluiting | RJ-45 |
Draadloos LAN
| Wifi-band | Tri-band (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max) | 890 Mbit/s |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 574 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band) | 1201 Mbit/s |
| Modulatie | 1024-QAM |
Poorten & interfaces
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 5 |
| USB-poort | Nee |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
Mobiel netwerken
| 3G | Nee |
| 4G | Nee |
| 5G | Nee |
Netwerk
| Ethernet LAN | Ja |
| Interfacetype Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Dynamic DNS (DDNS) | Ja |
| Statische route | Ja |
Protocollen
| DHCP client | Ja |
| DHCP server | Ja |
Antenne
| Antenne-ontwerp | Intern |
| Antennas quantity | 4 |
Beheerfuncties
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Reset button | Ja |
Beveiliging
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | IPSec |
| Firewall | Ja |
| Toegang voor gasten | Ja |
| Filtratie | Ja |
| MAC adres filtering | Ja |
| IP-adresfilter | Ja |
| Network address translation (NAT) | Ja |
Design
| Producttype | Router om neer te zetten |
| Kleur van het product | Wit |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Indicatielampje | Ja |
| LED-indicatoren | Status |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
Energie
| Type stroombron | DC |
| Spanning | 12 V |
| Output current | 2 A |
| Typisch stroomverbruik | 21 W |
Gewicht en omvang
| Breedte | 178 mm |
| Diepte | 54,6 mm |
| Hoogte | 242,2 mm |
| Gewicht | 651 g |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -30 - 70 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 95 procent |
Kenmerken
| Type processor | Ja |
| Frequentie van processor | 1000 MHz |
| Aantal processorkernen | 2 |
| Intern geheugen | 1000 MB |
| Flash memory | 256 MB |
Inhoud van de verpakking
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45) |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
Kenmerken
| Ondersteunde talen | Multi |
| Upgraden van firmware mogelijk | Ja |
| Certificering | CE; FCC;BSMI |
Verpakking
| Breedte verpakking | 238 mm |
| Diepte verpakking | 281 mm |
| Hoogte verpakking | 151 mm |
| Gewicht verpakking | 1,72 kg |
| Aantal inbegrepen producten | 1 stuk(s) |



