
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
WAN-verbinding
| Ethernet WAN | Nee |
| DSL WAN | Ja |
| SIM-kaartsleuf | Nee |
| 3G/4G USB modem compatibiliteit | Nee |
Poorten & interfaces
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| RJ-11 ports kwantiteit | 1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
DSL-eigenschappen
| Intern modem | Ja |
| VDSL | Ja |
| VDSL2 | Ja |
| Downstream data snelheid | 300 Mbit/s |
Netwerk
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verkeerscontrole | Ja |
Protocollen
| DHCP client | Ja |
| DHCP server | Ja |
| Beheerprotocollen | Web/HTTP |
Beheerfuncties
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Reset button | Ja |
| Upgraden van firmware mogelijk | Ja |
Beveiliging
| Firewall | Ja |
| MAC adres filtering | Ja |
| DoS aanval preventie | Ja |
| System event log | Ja |
Design
| Kleur van het product | Wit |
| LED-indicatoren | LAN, Stroom |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
Energie
| Stroom | 1 A |
Verpakking
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Breedte verpakking | 245 mm |
| Diepte verpakking | 142 mm |
| Hoogte verpakking | 42 mm |
| Gewicht verpakking | 380 g |
| Type verpakking | Doos |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
Gewicht en omvang
| Breedte | 130 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 32 mm |
| Gewicht | 173 g |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -30 - 70 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 95 procent |



