
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Beveiliging
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA, WPA-Enterprise, WPA-PSK |
Antenne
| Soort antenne | Intern |
| Antennas quantity | 2 |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 6 dBi |
Energie
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| AC invoer voltage | 12 V |
| Stroom | 1.5 A |
| Typisch stroomverbruik | 17 W |
Design
| Plaatsing | Plafond, Muur |
| Kleur van het product | Wit |
| Certificering | FCC Part 15B EN 301 489-1 EN 301 489-17 EN55022 EN55024 EN61000-3-2/-3 EN60601-1-2 BSMI CNS13438 |
Kenmerken
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1775 Mbit/s |
Beheerfuncties
| Web-gebaseerd management | Ja |
Kenmerken
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz) | 575 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz) | 1200 Mbit/s |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| MIMO | Ja |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| Wifi Multimedia (WMM)/(WME) | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
Verpakking
| Breedte verpakking | 229 mm |
| Diepte verpakking | 215 mm |
| Hoogte verpakking | 64 mm |
| Gewicht verpakking | 770 g |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 10 - 90 procent |
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -30 - 70 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 95 procent |
Gewicht en omvang
| Breedte | 180 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Hoogte | 39 mm |
| Gewicht | 453 g |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |



