
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Poorten & interfaces
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
Beveiliging
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | EAP, WEP, WPA, WPA2 |
| MAC adres filtering | Ja |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Ja |
Antenne
| Soort antenne | Intern |
Energie
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| AC invoer voltage | 12 V |
Design
| Plaatsing | Muur |
| Kleur van het product | Wit |
Kenmerken
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 2400 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz) | 575 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz) | 2400 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| MIMO | Ja |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
Inhoud van de verpakking
| Aantal inbegrepen producten | 1 stuk(s) |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 10 - 95 procent |
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -30 - 70 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
Gewicht en omvang
| Breedte | 229 mm |
| Diepte | 216 mm |
| Hoogte | 64 mm |
| Gewicht | 780 g |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |



