
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Beheerfuncties
| Switch type | Managed |
| Switch-laag | L3 |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Web-gebaseerd management | Ja |
Poorten & interfaces
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 24 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal moduleslots SPF+ | 4 |
| Vezel-optische connector | SFP+ |
Netwerk
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G support | Ja |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Port mirroring | Ja |
| IP routing | Ja |
| Routing entries | 32 |
| Datastroombeheer | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Virtuele LAN-functies | Voice VLAN, Port-based VLAN |
| Aantal VLANs | 4000 |
Multicast-functies
| Multicast-ondersteuning | Ja |
Data-uitwisseling
| MAC-adrestabel | 16000 entries |
| Switchingcapaciteit | 128 Gbit/s |
| Verzending snelheid | 95,2 Mpps |
| Statische route | Ja |
| Path MTU discovery (PMTUD) | Ja |
| Packet buffergeheugen | 1,5 MB |
Beveiliging
| DHCP-functies | DHCP relay, DHCPv6 relay, DHCP client |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 802.1x RADIUS, HTTPS, SHA-2, SNMPv3, SSL/TLS |
| SSH/SSL support | Ja |
| Bescherming lus | Ja |
| Authenticatie | Gast-VLAN, MAC-gebaseerde authenticatie, Poortgebaseerde authenticatie |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| CPU-bescherming | Ja |
Protocollen
| GARP VLAN Registratieprotocol (GVRP) | Ja |
Design
| Rack-montage | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Veiligheid | LVD, BSMI |
| Elektromagnetische compatibiliteit | FCC 15 A, CE A, BSMI EMC |
| Certificering | RoHS |
Prestatie
| Intern geheugen | 512 MB |
| Flash memory | 32 MB |
| Geluidsniveau | 28,5 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 1369432 uur |
Energie
| AC invoer voltage | 100 - 240 V |
| AC invoer frequentie | 50 - 60 Hz |
| Vermogensverbruik (max) | 471 W |
Power over Ethernet (PoE)
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports | 24 |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 375 W |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 10 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 95 procent |
| Warmtedissipatie | 1606,11 BTU/h |
Gewicht en omvang
| Breedte | 441 mm |
| Diepte | 330 mm |
| Hoogte | 44 mm |
| Gewicht | 4,6 kg |
Verpakking
| Meegeleverde kabels | AC |
| Rekbevestigingspakket | Ja |
| Breedte verpakking | 585 mm |
| Diepte verpakking | 503 mm |
| Hoogte verpakking | 95 mm |
| Gewicht verpakking | 5,82 kg |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |



